Cao statuspagina Zoetwarenindustrie

Welkom op de statuspagina van de Zoetwarenindustrie cao. Op deze pagina zie je de huidige status en eventuele historie.

Huidige status

Informatie

Historie

Datum

Status

Toelichting

27-5-2025

Informatie

Er is een nieuwe informatiebrochure over het individueel keuzebudget verschenen. De keuzemogelijkheden die in de brochure worden beschreven lijken deels op 'Keuzebudget' in Profit, maar meer op 'Keuzemodel'.Wij raden daarom aan gebruik te maken van de functionaliteit Keuzemodel.
Op het moment dat je overgaat naar keuzebudget, dan ben je in feite de afzonderlijke geldbronnen 'kwijt' (alles gaat op één hoop) en keuzebudget wordt altijd volledig uitbetaald aan het einde van het jaar. Met Keuzebudget wordt het vrij lastig om te faciliteren wat gebruikelijk is: dat medewerkers graag blijven beschikken over de vertrouwde uitbetaling van vakantietoeslag in mei en eindejaarsuitkering in december. En daarnaast keuzes willen maken waarmee fiscale uitruil kan worden gefaciliteerd en de keuze voor juist meer geld of juist meer tijd.
Eén van de beschreven keuzes is de mogelijkheid om te kunnen kiezen voor maandelijkse uitbetaling van vakantietoeslag en/of eindejaarsuitkering. Op dit moment is dit nog niet mogelijk binnen de functionaliteit van het Keuzemodel, maar het is wel mogelijk om dit via Payroll Workflows te realiseren door de parameter 'Periodieke uitbetaling vakantietoeslag' en/of 'Periodieke uitbetaling eindejaarsuitkering' op 'Ja' te zetten. We gaan wel na of we deze keuzes binnen het model kunnen gaan realiseren, zodat je op één plek alle keuzes kunt maken en inzichtelijk zijn.

Raadpleeg voor meer informatie de help over 'Keuzemodel'.

11-12-2024

Up-to-date

Deze Profit CAO is up-to-date.

09-09-2024

Informatie

We zijn op de hoogte van het nieuwe akkoord. We beschikken nog niet over de nieuwe loonschalen. Heb je deze in bezit, stuur ze dan bij ons in via deze pagina!

Update 02-10-2024: We beschikken over de loonschalen en zullen deze verwerken in een nieuwe Profit CAO update.

06-11-2023

Up-to-date

Deze Profit CAO is up-to-date.

03-12-2021

Informatie

Er is een akkoord op het eindbod. Wij zullen nog in december 2021 een Profit CAO update uitleveren met daarin de berekening van de eenmalige uitkering in december 2021 en de verhoging van de loonschalen. Wij wachten nog op details rondom de berekening van de eenmalige uitkering.

 

 

 

Uitleg statussen

Hieronder zie je de uitleg van de verschillende statussen die de cao kan hebben.

Symbool

Uitleg

Up-to-date: De cao is up-to-date

Let op: Er is belangrijke informatie.

Informatie: Wij hebben informatie ontvangen.

Geen akkoord: Er is geen akkoord voor de cao.