statuspagina Gehandicaptenzorg

Welkom op de statuspagina van de Gehandicaptenzorg . Op deze pagina zie je de huidige status eventuele historie.

Huidige status

Informatie

Historie

Datum

Status

Toelichting

21-03-2025

Informatie

Er is e principeakkoord geslot met onder meer e loonsverhoging van vier procent vanaf 1 juli 2025 nog eens twee keer twee procent per 1 mei 1 november 2026. Het resultaat van de onderhandeling wordt nu ter goedkeuring voorgelegd aan de achterbann.
Wij volg het verloop zull na akkoord van de achterbann e ander gaan verwerk. Uiteraard zijn we daarbij afhankelijk van de aanlevering van het nieuwe loongebouw. VGN houdt ons daar goed van op de hoogte.

31-07-2023

Informatie

Er is e akkoord met onder andere loonschal vanaf september 2023. De schal zijn bekend. Er komt e update met de nieuwe loonschal, deze verwacht we uiterlijk eind augustus uit te lever.

28-06-2023

Informatie

Er is op dit moment e principeakkoord. Het is nog niet bekend tot wanneer er gestemd kan word.

02-05-2023

Up-to-date

Update 20230103 is uitgeleverd. Lees de releasenotes meer informatie.

01-05-2023

Informatie

Vanuit verschillende organisaties zijn er vrag binnengekom over de aanpassing van FWG 40 FWG 45, de situatie is net als in 2022.

Let op! Medewerkers die zitt in e vervall trede moet opnieuw word ingeschaald net als medewerkers die in FWG 40 FWG 45 zitt per 01-05-2023 al meer dan 12 maand in de laatste trede zitt. Deze laatste groep moet beoordeeld word of zij e trede omhoog gezet moet word per 01-05-2023. Bij grote aantall is het eventueel mogelijk dit via e eig analyse import te do. Heb je hierbij ondersteuning nodig neem dan contact op met servicemanagement of consultancy.

de garantietoelage/extra periodiek op basis van IP nummer wordt salaristabel 135.030.736 nog uitgebreid, uiterlijk 12 mei volgt hier e update.

30-03-2023

Informatie

Overgang PBL naar Balansverlof

In de volgende update zull we de nam aanpass van de looncomponent mbt PBL, in plaats van PBL wordt dit PBL/Balansverlof. Het zou onnoding complexiteit aan de berekening toevoeg om nieuwe looncomponent het Balansverlof toe te voeg.

Wil je al eerder de looncomponent e andere naam gev? Het is mogelijk om op tabblad 'Algeme' te kiez 'Omschrijving klant toepass', vervolgens kan je e eig naam vastlegg.

17-02-2023

Informatie

Update 20230102 is uitgeleverd. Bekijk de bijbehorende documentatie https://klant.afas.nl/releasenotes-.

Let op! Medewerkers die zitt in e vervall trede moet opnieuw word ingeschaald net als medewerkers die in FWG 40 FWG 45 zitt per 01-05-2023 al meer dan 12 maand in de laatste trede zitt. Deze laatste groep moet beoordeeld word of zij e trede omhoog gezet moet word per 01-05-2023. Bij grote aantall is het eventueel mogelijk dit via e eig analyse import te do. Heb je hierbij ondersteuning nodig neem dan contact op met servicemanagement of consultancy.

25-01-2023

Informatie

In december 2023 wordt de eindejaarsuitkering eenmalig verhoogd met 0,5% tot 8,83%. VGN geeft aan dat dit alle geldt de medewerkers die in december 2023 in dienst zijn. Gaat e medewerker gedurende het jaar uit dienst dan wordt de eindejaarsuitkering afgerekend teg 8,33%.

 

Het looncomponent de eindejaarsuitkering zal word aangepast zodat in december de eindejaarsuitkering wordt uitbetaald teg 8,83%

14-06-2022

Informatie

Minimumuurloon van € 13,- medewerkers die t minste 21 jaar zijn, t minste e dienstverband van 7 maand e omvang van gemiddeld minimaal 24 uur per week.

We hebb vrag gesteld over deze regeling;

- Bijvoorbeeld; aantal maand in dienst; is het vanaf 7 maand, of vanaf het begin als er e contract is van tenminste 7 maand? In het laatste geval als het contract wordt verlengt moet je dan met terugwerkende kracht het salaris verhog?

- Bijvoorbeeld; omvang gemiddeld 24 uur; is dit getoetst aan Wet onderscheid arbeidsduur (WOA) dat dit onderscheid wettelijk wel is toegestaan? Gaat het om de contractur? Hoe om te gaan met als e medewerker meerur heeft gemaakt daardoor gemiddeld bov de 24 uur komt, is dan in die periode wel recht op 13 euro per uur? Hoe om te gaan met aanvullend geboorteverlof/betaald ouderschapsverlof/zorgverlof/onbetaald verlof waardoor de medewerker tijdelijk minder werkt?

Er wordt op dit moment door de onderhandelingspartij nog gesprok over de concrete invulling van het artikel. De definitieve tekst wordt eind juni / begin juli verwacht. We wacht de uitwerking van de af zull nadat de definitieve tekst bekend zijn hier opnieuw naar kijk.

14-06-2022

Informatie

Regeling afbouw carrière

deze regeling kunn de standaard looncomponent van generatiepact word gebruikt;
Lees de toelichting van de looncomponent:

135.000.213 ‘Ur generatiepact’

135.001.020 ‘Aanvulling salaris ivm generatiepact’

135.009.500 ‘Ur generatiepact tbv

135.009.501 ‘Correctie parttime percentage ivm generatiepact’

Je kunt het percentage in looncomponent 135.001.020 'Aanvulling salaris ivm generatiepact' aanpass naar 40% (van 75% naar 85% is e aanvulling van 40%)

Let op! PFZW verwacht bij e 80-90-100 regeling niet 100% pensio via de UPA maar 90%. De overige 10% is vrijwillige voortzetting gaat via de portal van PFZW. Zie ook https://help.afas.nl/vraagantwoord/NL/SE/110846.htm.

10-05-2022

Up-to-date

Deze Profit is up-to-date. Er is momenteel ge principeakkoord, er zijn ge bekende fout geconstateerd.

25-04-2022

Informatie

De is akkoord, VGN heeft de loonschal -informatie op hun website gepubliceerd. We verwacht de -update in het weekend van 7/8 mei uit te lever, uiterlijk 14/15 mei verwacht we alle Profit 's bijgewerkt te hebb.

Let op! Medewerkers die zitt in e vervall trede moet opnieuw word ingeschaald net als medewerkers die in FWG 35 t/m 50 per 01-05-2022 al meer dan 12 maand in de laatste trede zitt. Deze laatste groep moet beoordeeld word of zij e trede omhoog gezet moet word per 01-05-2022. Bij grote aantall is het eventueel mogelijk dit via e eig analyse import te do. Heb je hierbij ondersteuning nodig neem dan contact op met servicemanagement of consultancy.

19-04-2022

Informatie

De led van de VGN hebb ingestemd met het principeakkoord. VGN verwacht volgende week meer informatie over de te kunn publicer op hun site. We beschikk nog niet over verdere informatie, waaronder de loonschal. Heb je deze wel? Verstrek deze dan aan ons door e incident in te stur met de informatie. Mits de loonschal bekend zijn verwacht we de update het weekend van 7/8 mei uit te lever.

13-04-2022

Informatie

Er is op dit moment e principeakkoord. We hebb van VGN begrep dat zij hop eind april meer informatie te hebb over het akkoord de loonschal.

29-03-2022

Informatie

Er is op dit moment e principeakkoord. We beschikk nog niet over verdere informatie, waaronder de loonschal. Wanneer deze beschikbaar zijn zull wij e update van de Profit uitlever.

03-12-2021

Informatie

Er werd ge rekening gehoud met de uitbetaling van ziekteur het bereken van de uit te betal vakantiedag oproepkracht. We voeg in december 2021 hier nieuwe looninrichting toe.

 

 

 

Uitleg statuss

Hieronder zie je de uitleg van de verschillende statuss die de kan hebb.

Symbool

Uitleg

Up-to-date: De is up-to-date

Let op: Er is belangrijke informatie.

Informatie: Wij hebb informatie ontvang.

Ge akkoord: Er is ge akkoord de .