Arno HR

Je koppelt gegevens uit Profit met Arno HR via een Appconnector. De connector haalt gegevens uit Profit op met behulp van GetConnectoren. Elke GetConnector bevat een weergave die gekoppeld is aan een gegevensverzameling. In deze weergave bepaal je welke velden de connector uit Profit ophaalt. Je stemt dit af met je AFAS-consultant en je contactpersoon bij ARNO HR.

Gegevens aanleveren

Medewerkers vullen hun gegevens in via profielen in InSite en Pocket. Na afronding van de achterliggende workflow registreert Profit de gegevens automatisch bij de medewerker. Daarna verschijnen de gegevens meteen in de connector. Zodra ARNO de connector aanroept, haalt ARNO de gegevens uit Profit op en laadt deze in de eigen software. Samen met het sociaal secretariaat bepaal je hoe vaak en op welke momenten ARNO de connector aanroept. ARNO gebruikt deze gegevens voor de payrollverwerking.

De koppeling levert twee soorten gegevens van medewerkers aan:

  • Persoonsgegevens (medewerkersgegevens)
    • Adresgegevens
    • Bankgegevens
    • Basisgegevens
    • Fiscale gegevens
    • Woon-werkgegevens
  • Contractgegevens
    • Contractgegevens
    • Functiegegevens
    • Opleidingen
    • Salarisgegevens
    • Uurroosters
    • VAA
    • Vervoersgegevens

Hieronder zie je hoe de koppeling opgebouwd is:

Validatie van gegevens

De connector laadt eerst de persoons- en medewerkersgegevens op in ARNO. Zodra deze gegevens succesvol verwerkt zijn, start het opladen van de contractgegevens. Tijdens dit proces controleert ARNO automatisch of alle aangeleverde gegevens voldoen aan de controles. Wanneer ARNO een fout detecteert in de persoons- of medewerkersgegevens, stopt de verwerking voor die specifieke medewerker en verwerpt ARNO deze gegevens.

Bij nieuwe medewerkers leidt dit ertoe dat ARNO ook de contractgegevens automatisch verwerpt. Zonder succesvolle aanmaak van de medewerker kan ARNO de contractgegevens niet koppelen, waardoor de volledige verwerking voor deze medewerker niet doorgaat.

Bestaan de persoonsgegevens van de medewerker al in ARNO, dan kan ARNO de contractgegevens alsnog succesvol opladen, zelfs wanneer een wijziging in de medewerkersgegevens mislukt. Contractgegevens verwerkt ARNO namelijk onafhankelijk van medewerkersgegevens.

Gegevens in GetConnector raadplegen

In Profit zie je welke gegevens de GetConnectoren ophalen.

GetConnector raadplegen:

  1. Ga naar: Algemeen / Beheer / App connector.
  2. Open de app connector van ARNO.
  3. Ga naar het tabblad: GetConnectoren.
  4. Open de GetConnector waarvan je de gegevens wil raadplegen.
  5. Klik op: Volgende.
  6. Klik op de actie: Gegevens.
  7. Je ziet de toegevoegde velden uit de gegevensverzameling. Je levert deze velden aan.
  8. Klik op: Annuleren als je klaar bent met de gegevens na te kijken.

    Let op:

    Voer wijzigingen in de velden enkel uit in overleg met de AFAS-consultant. Het aanpassen van velden beïnvloedt de gegevensaanlevering en kan gevolgen hebben voor de payroll bij ARNO.

Werkwijze

  • Arno-veldnamen in Profit