Waarom wordt bij het vastleggen van een e-mail of bestand het type dossieritem dubbel getoond?

De weergave toont de type dossieritems met én zonder profiel. Als je gebruik maakt van instuurprofielen op bepaalde type dossieritems dan zie je deze dubbel.

Om het onderscheid duidelijk te maken adviseren we je om de naam van het profiel te laten afwijken van het dossieritem. Voeg bijvoorbeeld het woord 'Profiel' toe.

Omschrijving profiel aanpassen

  1. Ga naar: Algemeen / In & OutSite / Profiel.
  2. Filter in de kolom omschrijving op 'Dossier'.
  3. Pas hier de naam/omschrijving van de profielen aan, zodat je het verschil ziet tussen de dossieritems mét en zonder profiel.

Dossieritem met of zonder profiel eruit filteren

Hierna kun je op basis van de omschrijving de dossieritems met of zonder profiel eruit filteren. Je doet dit door de pagina Vastleggen e-mail aan te passen vanuit Profit. Volg hiervoor de volgende stappen:

  1. Ga naar: Algemeen / In & OutSite / Pagina.
  2. Open de pagina Vastleggen e-mail en pas de weergave aan via het onderdeel Acties / Weergave aanpassen (zie afbeelding).

  3. Zet vervolgens een filter in de weergave (zie afbeelding).

Het is niet mogelijk om het standaard dossieritem in deze weergave te verbergen als er gebruik wordt gemaakt van een instuurprofiel. Bekijk of dit al gewenst is door andere klanten via de openbare wensenlijst en voeg je stem toe. Hierdoor worden dossieritems niet meer dubbel getoond.