Waarom wordt een bericht niet verstuurd vanuit de workflow?
Loop onderstaande inrichting na om te controleren waarom een bericht niet wordt verstuurd vanuit een workflow.
Let op:
Dit betreft eigen inrichting. Support kan je hierbij niet ondersteunen.
Berichtsjabloon is niet goed ingericht
Het eigen berichtsjabloon is niet goed ingericht. Je kunt dit testen door een Profit berichtsjabloon te koppelen in de workflow. Test vervolgens of er hierbij wel een bericht wordt verstuurd. Is dit het geval? Dan is het eigen berichtsjabloon niet goed ingericht.
Verkeerde geadresseerde ingesteld in de workflow
Controleer aan de hand van het artikel E-mail versturen vanuit workflow (taak of actie) of de juiste geadresseerde is ingesteld.
Communicatie berichtsjabloon staat verkeerd
Controleer in de eigenschappen van het berichtsjabloon op het tabblad Algemeen of de communicatie op E-mail of E-mail en AFAS Pocket staat.
In het type dossieritem staat uitgevinkt dat deze in InSite of OutSite kan worden gebruikt
Om dit te controleren doorloop je onderstaande stappen:
- Ga naar: CRM / Dossier / Inrichting / Type dossieritem.
- Open de eigenschappen van het type dossieritem.
- Ga naar het tabblad: In & OutSite.
- Controleer hier of het type dossieritem in InSite en/of OutSite kan worden gebruikt (zie afbeelding).
- Activeer de pagina in InSite.
Meer informatie lees je in het artikel E-mail versturen vanuit workflow (taak of actie).