GetConnector dossieritems en reacties ophalen
Voor het ophalen van dossieritems met een GetConnector heb je het interne id van het dossieritem nodig. Voor een reactie bij een dossieritem heb je het interne id van de reactie nodig.
|
In dit artikel is gave nieuwe functionaliteit verwerkt die beschikbaar is vanaf Profit 8. |
Met webhooks krijg je een notificatie bij wijzigingen in dossieritems, wijzigingen in dossieritems en workflowtaken en -acties. Zie verder Webhooks op dossieritems en workflows.
Let op:
Voor het ophalen van bijlagen bij dossieritems gebruik je de SubjectConnector. Zie de uitleg voor de SubjectConnector SOAP/XML of SubjectConnector REST/JSON.
Records ophalen:
- Ga naar: Algemeen / Uitvoer / Beheer / GetConnector.
- Voeg een GetConnector toe voor het ophalen van dossieritems, bijvoorbeeld op basis van de volgende gegevensverzameling:
- Dossieritems (incl. autorisatie)
- Dossieritems (excl. autorisatie)
- Gebruik het veld Dossieritem voor het interne id van het dossieritem.

- Gebruik het veld Id reactie voor het interne id van het dossieritem.

- Je kunt de reactie ophalen op basis van het veld Id reactie, dit is een unieke sleutel. Een andere mogelijkeheid is het combineren van het interne id van het dossieritem (zoals hierboven vermeld) en het veld Id reactie.
|
Direct naar |
