Te ontrafelen regels boeken via Pocket

In dit artikel is gave nieuwe functionaliteit verwerkt die wordt uitgeleverd met een patch op Profit 7.

De te ontrafelen regels kun je als flexmedewerker boeken via Pocket. Je ziet een weekoverzicht met totalen en je kunt vanuit dit overzicht nieuwe regels toevoegen, wijzigen of verwijderen. Je kunt je uren nog ook nog steeds boeken via Declaratie overzicht (Flex). In sommige situaties dien je uren handmatig in of sluit je een week af, afhankelijk van de inrichting.

Deze functionaliteit is alleen voor omgevingen met een Flex-activering beschikbaar. Voordat je kunt boeken, moet Pocket eerst ingericht zijn.

Inhoud

Te ontrafelen regels boeken

Je boekt uren in Pocket en ziet ze terug op het startscherm. Afhankelijk van de inrichting vul je extra velden in zoals bijvoorbeeld Begintijd, Eindtijd of Pauzeduur.

De te ontrafelen regels boeken met Pocket:

  1. Open Pocket.
  2. Druk op: Uren.

    Je ziet jouw actieve plaatsingen, een weekkalender, het totaal geboekte uren en vergoedingen van deze week en het totaal op de gekozen dag.

  3. Druk op de +-knop naast de plaatsing om direct een boeking toe te voegen.

    Je kunt ook onderaan op de +-knop drukken en druk vervolgens op Uren boeken.

  4. Vul de velden in.

    Pocket kan bij jou anders zijn ingericht, waardoor je andere velden ziet.

  5. Druk op: Versturen.
  6. Je keert terug naar het bijgewerkte overzicht.
    Druk nogmaals op de +-knop als je voor dezelfde dag nog uren wilt boeken.
    Druk op de geboekte regel om de details te bekijken, te wijzigen of te verwijderen.

Week indienen via Pocket

In het menu-onderdeel Uren kan de gebruiker uren indienen via het actiemenu naast de datum. Daar staan de acties Indienen uren en (optioneel) Week afsluiten. De zichtbaarheid van Week afsluiten hangt af van de inrichting. Na Week afsluiten is de week afgesloten en kun je boekingen niet meer wijzigen. Bij afsluiten vindt een roostercontrole plaats.

Week indienen via Pocket:

  1. Open Pocket.
  2. Druk op: Uren.
  3. Druk op de drie puntjes naast de datum en druk op Indienen week om de week in te dienen als declaratie.

    De week kun je daarna niet meer wijzigen, tenzij je de week vrijgeeft.

Direct naar

  1. Urenontrafelaar
  2. Urenontrafelaar inrichten (Projecten en HRM)
  3. Urenontrafelaar inrichten (Flex)
  4. Ontrafelschema bouwen
  5. Te ontrafelen regels boeken via InSite
  6. Te ontrafelen regels boeken via Profit
  7. Te ontrafelen regels boeken via Pocket (Flex)
  8. Regels ontrafelen, raadplegen en wijzigen
  9. Nacalculatie wijzigen
  10. Ontrafelde regels terugdraaien
  11. Nacalculatie afkeuren via InSite
  12. Nacalculatie afkeuren (Profit)
  13. Uren accorderen en gereedmelden via InSite
  14. Accordering en gereedmelding (Profit Projecten)
  15. Nacalculatie accorderen (Profit HRM)
  16. Ontrafelprofiel kopiƫren, exporteren en importeren