Prijsafspraakversie
Met deze workflow kun je een prijsafspraakversie laten beoordelen voordat deze definitief wordt. De beoordelaar kan de prijsafspraak goedkeuren of afkeuren. Bij een afkeuring kan de instuurder de prijsafspraak aanpassen en opnieuw ter beoordeling aanbieden. Tijdens het beoordelingsproces kan de verantwoordelijkheid van de beoordeling indien nodig aan een andere gebruiker worden overgedragen.
Een nieuwe prijsafspraak kan bijvoorbeeld uit een nieuwe kostprijsmodelversie afkomstig zijn.
Dossieritem type: Prijsafspraakversie (Profit) (-108)
Schema van de workflow
Op basis van onze ervaring adviseren wij onderstaand workflowschema.

Condities
Deze workflow gebruikt de volgende condities:
- Altijd – Alle taken en acties zijn altijd beschikbaar.
- Geblokkeerd – Onderdelen van de workflow kunnen indien nodig worden geblokkeerd.
Er worden geen taken conditioneel afgehandeld op basis van gegevens.
Speciale acties
Er zijn vier speciale acties in deze workflow:
1. Goedkeuren prijsafspraakversie
Keur de prijsafspraakversie goed. De workflow wordt hiermee afgerond.
2. Afkeuren prijsafspraakversie
Keur de prijsafspraakversie af. De instuurder krijgt vervolgens de mogelijkheid om de prijsafspraak aan te passen.
3. Opnieuw insturen prijsafspraakversie
Na het aanpassen kan de instuurder de prijsafspraak opnieuw ter beoordeling aanbieden. De workflow gaat dan terug naar de taak Beoordelen.
4. Actualiseren loonafspraken
De loonafspraken worden bijgewerkt op basis van de goedgekeurde prijsafspraakversie. Deze actie wordt uitgevoerd nadat de workflow succesvol is afgerond.
Waarom welke stappen?
De workflow is ingericht om ervoor te zorgen dat iedere prijsafspraak wordt gecontroleerd voordat deze definitief wordt.
Beoordelen
De beoordelaar controleert de prijsafspraakversie en bepaalt of deze akkoord is.
Goedkeuren
Als de prijsafspraak correct is, wordt deze goedgekeurd en eindigt de workflow.
Afkeuren
Als de prijsafspraak niet voldoet, wordt deze afgekeurd. De instuurder ontvangt de taak Aanpassen om de prijsafspraak te wijzigen.
Aanpassen en opnieuw insturen
Nadat de prijsafspraak is aangepast, kan deze opnieuw worden ingestuurd. De workflow keert vervolgens terug naar de beoordeling.
Verantwoordelijkheid overdragen
Wanneer een andere medewerker de beoordeling moet uitvoeren, kan de verantwoordelijkheid tijdens de workflow worden overgedragen aan jezelf of aan een andere gebruiker.
De workflow bevat geen gekoppelde berichtsjablonen of automatisch gegenereerde documenten.
Wordt de workflow gestart vanuit een signaal?
Geen.
Zie ook:
|
Direct naar Workflow inrichten in vogelvlucht |