MijnOverheid Berichtenbox voor verkoopfacturen (Overheid)

Met MijnOverheid Berichtenbox verstuur je verkoopfacturen digitaal naar burgers. Profit verstuurt de factuur alleen naar de Berichtenbox als de verkooprelatie een Persoon is, een BSN heeft en geabonneerd is op MijnOverheid Berichtenbox.

Je laat Profit via de geplande taak Controle abonnement MijnOverheid Berichtenbox automatisch (via Logius) controleren of een verkooprelatie is geabonneerd. Daarna verstuurt Profit geschikte facturen via MijnOverheid Berichtenbox. Logius zet het bericht klaar in de Berichtenbox en stuurt een e-mail dat er een nieuw bericht klaarstaat. Is een verkooprelatie (burger) niet geabonneerd, dan verstrek je de factuur via de normale verstrekkingswijze van de verkooprelatie.

Voor deze functionaliteit is een burger in Profit een verkooprelatie van het type Persoon met een gevuld BSN.

Inhoud

Beschrijving

Het doel van deze koppeling is om verkoopfacturen vanuit Profit digitaal te versturen naar burgers via de MijnOverheid Berichtenbox, als het BSN-nummer aantoont dat verzending is toegestaan. Profit controleert dit abonnement via Logius met de geplande taak Controle Abonnement MijnOverheid Berichtenbox.

Voor deze functionaliteit is een burger in Profit een verkooprelatie van het type Persoon met een gevuld BSN. Het tabblad MijnOverheid Berichtenbox op de verkooprelatie is alleen zichtbaar bij personen en alleen als de activering aan staat. Per administratie zie je daar of de verkooprelatie geabonneerd is.

Profit verstuurt alleen facturen die in Profit zijn gegenereerd vanuit:

  • CRM
  • Ordermanagement
  • Abonnementen
  • Projecten
  • Financieel via de menukeuze Verzamelfactuur en Facturatiecockpit

Profit verstuurt geen financiƫle facturen (journaalposten zonder door Profit gegenereerde factuur) naar de Berichtenbox.

De Berichtenbox ondersteunt PDF-bestanden in PDF/A-formaat. Per bericht zijn maximaal twee bijlagen toegestaan, met een gezamenlijke grootte van maximaal 0,5 MB.

Inrichten

Beheren

Gebruiken